Suplování:   Úterý 11.9.2018 (Lichý týden)

datum výpisu: 10.9.2018 (10:37)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Akc

Akc

Akc

Akc

Akc

Akc

Akc

Akc

Akc

Akc

1.B

Akc

Akc

Akc

Akc

Akc

Akc

Akc

Akc

Akc

Akc

2.B

Akc

Akc

Akc

Akc

Akc

Akc

Akc

Akc

Akc

Akc

5.A

 

Akc

Akc

             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Petr Filip

           

-

MilJ

   

Bílková Jana

..

PleR

-

SedM

SedM

SedL

..

-

-

-

Blatná Gabriela

 

..

..

             

Blatná Gabriela

       

-

..

-

-

-

-

Blehová Lenka

-

..

Rak

-

Vol

TučM

-

-

-

-

Břízová Blanka

         

-

-

-

   

Burianová Zuzana

-

MatM

Voj

DloS

AxmI

DloS

-

-

-

-

Holešínský Michal

-

StřZ

SouK

-

KmoZ

FajD

HorE

-

..

-

Křišťanová Soňa

         

-

SouK

-

   

Motyčková Iveta

-

-

-

-

..

..

..

-

..

..

Pačovská Ludmila

-

StřZ

-

StřZ

EliI

-

-

-

-

-

Ragoubi Michaela

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Sedláková Martina

         

-

..

FajD

   

Svoboda Josef

-

-

BříB

VašR

-

PleR

-

-

-

-

Štěpánek Martin

           

..

-

   

Vacková Olga

         

-

TučM

-

   

Vlasáková Alena

-

..

-

MilJ

PleR

KudD

..

-

-

-

Vomlelová Alena

           

..

-

   

Žák Daniel

-

..

VašR

..

SedL

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

106

       

Abs

Abs

Abs

Abs

Abs

Abs

Změny v rozvrzích učitelů:

Burian Luděk

5.hod

odpadá

Tv

2.B (Chl)

 

Akce školy

Axmannová Ivana

4.hod

spojeno (BurZ)

F2

3.A (J22)

(204)

 

Břízová Blanka

1.hod

odpadá

Ov

1.A

 

Akce školy

 

2.hod

supl. (Svo)

Zv

2.H

(208)

 

Dlouhá Silvie

3.hod

spojeno (BurZ)

N2

5.B (J22)

(107)

 
 

5.hod

supl. (BurZ)

N2

3.F (J22)

(Vt1)

 

Eliášová Ivana

4.hod

supl. (PačL)

Tv

4.F (Dív)

(T1)

 
 

8.hod

odpadá

CF

2.B (CF)

 

Akce školy

 

9.hod

odpadá

CF

2.B (CF)

 

Akce školy

Fajfrová Dita

4.hod

odpadá

D

1.A

 

Akce školy

 

5.hod

supl. (Hol)

Z

4.B

(208)

 
 

7.hod

změna

A1

3.H (J11)

(MM2)

 
 

7.hod

spojeno (SedM)

A1

3.H (J12)

(MM2)

 

Horáková Eva

6.hod

supl. (Hol)

Fy

1.F

(Fr)

 

Kmoníčková Zuzana

3.hod

odpadá

Eh

1.B

 

Akce školy

 

4.hod

supl. (Hol)

Eh

2.A

(208)

 

Křišťanová Soňa

1.hod

odpadá

Fy

2.B

 

Akce školy

Kudláčková Dana

5.hod

supl. (VlaA)

Bi

3.B

(Bp)

 
 

8.hod

odpadá

CB

2.B (CB)

 

Akce školy

 

9.hod

odpadá

CB

2.B (CB)

 

Akce školy

Matyášová Marie

1.hod

supl. (BurZ)

N2

1.F (J22)

(305)

 

Miletínová Jitka

3.hod

supl. (VlaA)

Nk

3.F (Nk1)+

(J3)

 
 

7.hod

supl. (Pet)

D

3.F

(205)

 

Plecháčková Renáta

1.hod

supl. (BílJ)

Ak

4.H (Ak31)+

(J1)

 
 

4.hod

supl. (VlaA)

Nk

3.F (Nk1)+

(J3)

 
 

5.hod

supl. (Svo)

Z

4.H

(204)

 

Pražanová Daniela

1.hod

odpadá

M

5.A (S2)

 

Akce školy

 

2.hod

odpadá

M

5.A (S1)

 

Akce školy

Rak Josef

2.hod

spojeno (BleL)

Iv

2.F (S2)

(Vt2)

 

Sedláková Linda

4.hod

supl. (Žák)

Tv

4.F (Chl)

(T2)

 
 

5.hod

supl. (BílJ)

A1

4.F (J11)

(108)

 

Sedláková Martina

3.hod

supl. (BílJ)

Ak

3.H (Ak11)+

(J2)

 
 

4.hod

supl. (BílJ)

Ak

3.H (Ak11)+

(J2)

 

Soudková Kristýna

2.hod

supl. (Hol)

Tv

1.F (Chl)

(T2)

 
 

6.hod

supl. (KřiS)

M

2.A

(205)

 

Střídová Zuzana

1.hod

supl. (Hol)

Bi

2.A (Chl)

(303)

 
 

1.hod

spojeno (PačL)

Bi

2.A (Dív)

(303)

 
 

3.hod

supl. (PačL)

Tv

4.H (Dív)

(T1)

 
 

5.hod

odpadá

Tv

2.B (Dív)

 

Akce školy

Štěpánek Martin

5.hod

změna

C

4.A

(303)

 

Tučková Marcela

1.hod

odpadá

M

1.B

 

Akce školy

 

5.hod

spojeno (BleL)

Iv

1.H (S1)

(Vt2)

 
 

6.hod

supl. (VacO)

Ev

4.B

(Vt3)

 

Vacková Olga

4.hod

změna

C

4.B

(205)

 

Vašíčková Radka

2.hod

supl. (Žák)

Z

8.B

(205)

 
 

3.hod

supl. (Svo)

Z

4.F

(208)

 
 

8.hod

odpadá

Tv

1.A (Dív)

 

Akce školy

Vojtěch Ondřej

2.hod

supl. (BurZ)

N2

4.B (J22)

(J2)

 

Volejník Milan

4.hod

spojeno (BleL)

Iv

6.B (S2)

(Vt2)

 

Vomlelová Alena

8.hod

změna

C

3.F

(204)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

1.hod

Bi

Chl

(303)

supluje

Střídová Zuzana

(Hol)

 

1.hod

Bi

Dív

(303)

spojí

Střídová Zuzana

(PačL)

 

4.hod

Eh

 

(208)

supluje

Kmoníčková Zuzana

(Hol)

 

6.hod

M

 

(205)

supluje

Soudková Kristýna

(KřiS)

3.A

1.hod

Iv

S2

 

odpadá

 

(BleL)

 

4.hod

F2

J22

(204)

spojí

Axmannová Ivana

(BurZ)

3.B

1.hod

N2

J22

 

odpadá

 

(VlaA)

 

5.hod

Bi

 

(Bp)

supluje

Kudláčková Dana

(VlaA)

4.A

5.hod

C

 

(303)

změna

Štěpánek Martin

 
 

8.hod

Bi

   

odpadá

 

(MotI)

4.B

2.hod

N2

J22

(J2)

supluje

Vojtěch Ondřej

(BurZ)

 

4.hod

C

 

(205)

změna

Vacková Olga

 
 

5.hod

Z

 

(208)

supluje

Fajfrová Dita

(Hol)

 

6.hod

Ev

 

(Vt3)

supluje

Tučková Marcela

(VacO)

5.B

1.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Žák)

 

3.hod

N2

J22

(107)

spojí

Dlouhá Silvie

(BurZ)

1.F

1.hod

N2

J22

(305)

supluje

Matyášová Marie

(BurZ)

 

2.hod

Tv

Chl

(T2)

supluje

Soudková Kristýna

(Hol)

 

6.hod

Fy

 

(Fr)

supluje

Horáková Eva

(Hol)

1.H

5.hod

Iv

S1

(Vt2)

spojí

Tučková Marcela

(BleL)

6.B

4.hod

Iv

S2

(Vt2)

spojí

Volejník Milan

(BleL)

 

6.hod

A1

J11

 

odpadá

 

(BílJ)

2.F

2.hod

Iv

S2

(Vt2)

spojí

Rak Josef

(BleL)

2.H

2.hod

Zv

 

(208)

supluje

Břízová Blanka

(Svo)

7.A

3.hod

Nk

Nk1

(J3)

supluje

Miletínová Jitka

(VlaA)

 

4.hod

Nk

Nk1

(J3)

supluje

Plecháčková Renáta

(VlaA)

7.B

3.hod

Nk

Nk1

(J3)

supluje

Miletínová Jitka

(VlaA)

 

4.hod

Nk

Nk1

(J3)

supluje

Plecháčková Renáta

(VlaA)

3.F

3.hod

Ak

Ak11

(J2)

supluje

Sedláková Martina

(BílJ)

 

3.hod

Nk

Nk1

(J3)

supluje

Miletínová Jitka

(VlaA)

 

4.hod

Ak

Ak11

(J2)

supluje

Sedláková Martina

(BílJ)

 

4.hod

Nk

Nk1

(J3)

supluje

Plecháčková Renáta

(VlaA)

 

5.hod

N2

J22

(Vt1)

supluje

Dlouhá Silvie

(BurZ)

 

7.hod

D

 

(205)

supluje

Miletínová Jitka

(Pet)

 

8.hod

C

 

(204)

změna

Vomlelová Alena

 
 

9.hod

A1

J12

 

odpadá

 

(MotI)

3.H

3.hod

Ak

Ak11

(J2)

supluje

Sedláková Martina

(BílJ)

 

4.hod

Ak

Ak11

(J2)

supluje

Sedláková Martina

(BílJ)

 

7.hod

A1

J11

(MM2)

změna

Fajfrová Dita

 
 

7.hod

A1

J12

(MM2)

spojí

Fajfrová Dita

(SedM)

8.A

6.hod

A1

J12

 

odpadá

 

(SedM)

8.B

2.hod

Z

 

(205)

supluje

Vašíčková Radka

(Žák)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(VomA)

4.F

0.hod

Ak

Ak31

 

odpadá

 

(BílJ)

 

1.hod

Ak

Ak31

(J1)

supluje

Plecháčková Renáta

(BílJ)

 

3.hod

Z

 

(208)

supluje

Vašíčková Radka

(Svo)

 

4.hod

Tv

Dív

(T1)

supluje

Eliášová Ivana

(PačL)

 

4.hod

Tv

Chl

(T2)

supluje

Sedláková Linda

(Žák)

 

5.hod

A1

J11

(108)

supluje

Sedláková Linda

(BílJ)

 

6.hod

N2

J21

 

odpadá

 

(VlaA)

4.H

0.hod

Ak

Ak31

 

odpadá

 

(BílJ)

 

1.hod

Ak

Ak31

(J1)

supluje

Plecháčková Renáta

(BílJ)

 

3.hod

Tv

Dív

(T1)

supluje

Střídová Zuzana

(PačL)

 

5.hod

Z

 

(204)

supluje

Plecháčková Renáta

(Svo)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 0.- 9. hod - Motyčková Iveta

1.B, 0.- 9. hod - Žák Daniel

2.B, 0.- 9. hod - Burianová Zuzana, Vlasáková Alena

5.A, 1., 2. hod - Blatná Gabriela

5. A - 1. a 2. hodina exkurze do Krajské knihovny

 

Zpracováno v systému Bakaláři