Suplování:   Středa 13.9.2017 (Lichý týden)

datum výpisu: 13.9.2017 (11:13)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.F

akc

akc

akc

akc

akc

akc

akc

akc

akc

akc

1.H

akc

akc

akc

akc

akc

akc

akc

akc

akc

akc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bílková Jana

-

KvíI

AxmI

FajD

RagM

-

-

-

-

-

Burianová Zuzana

-

MatM

-

MatM

VlaA

DloS

-

-

-

-

Höbeltová Šárka

-

RagM

VomA

-

-

RagM

-

-

-

-

Horáková Eva

-

SouK

SouK

..

..

-

Vích

-

-

-

Miletínová Jitka

-

NovK

RagM

HyhH

-

-

Nag

-

-

-

Pražanová Daniela

 

-

..

-

 

-

-

     

Sedláková Martina

-

SedL

-

HyhH

Nag

..

-

-

-

-

Šimková Hana

-

-

FajD

-

-

RagM

RagM

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Axmannová Ivana

2.hod

supl. (BílJ)

Ar

4.H (Ar42)+

(J2)

 

Dlouhá Silvie

5.hod

supl. (BurZ)

N2

6.B (J21)

(J2)

 

Fajfrová Dita

2.hod

spojeno (ŠimH)

A1

2.H (J12)

(303)

 
 

3.hod

spojeno (BílJ)

A1

1.A (J11)

(408)

 
 

4.hod

změna

A1

2.F (J11)

(J1)

 

Hyhlíková Hana

3.hod

supl. (MilJ)

Ch

7.A (J11)

(Br)

 
 

3.hod

spojeno (SedM)

Ch

7.A (J12)

(Br)

 

Kudláčková Dana

1.hod

odpadá

Ch

1.H

 

Akce školy

Kvíderová Ivana

1.hod

supl. (BílJ)

Ar

4.H (Ar42)+

(J2)

 

Matyášová Marie

1.hod

supl. (BurZ)

N2

3.B (J22)

(207)

 
 

3.hod

spojeno (BurZ)

N2

2.F (J22)

(306)

 

Nagy Luděk

3.hod

odpadá

C

1.F (S2)

 

Akce školy

 

4.hod

supl. (SedM)

C

4.F

(108)

 
 

6.hod

supl. (MilJ)

A1

4.F (J11)

(Vt1)

 

Nováková Kateřina

1.hod

Suplovací pohotovost

 

Ragoubi Michaela

1.hod

spojeno (HöbŠ)

A1

3.A (J11)

(108)

 
 

2.hod

spojeno (MilJ)

A1

6.B (J11)

(405)

 
 

4.hod

spojeno (BílJ)

A1

3.F (J11)

(206)

 
 

5.hod

supl. (ŠimH)

A1

2.A (J11)

(306)

 
 

5.hod

spojeno (HöbŠ)

A1

2.A (J12)

(306)

 
 

6.hod

supl. (ŠimH)

A1

4.F (J12)

(J3)

 

Rubešová Štěpánka

2.hod

odpadá

S2

1.H (J22)

 

Akce školy

Sedláková Linda

1.hod

spojeno (SedM)

A1

5.A (J11)

(407)

 

Seinerová Vlasta

4.hod

odpadá

D

1.H

 

Akce školy

 

5.hod

odpadá

D

1.F

 

Akce školy

Soudková Kristýna

1.hod

supl. (HorE)

Fy

3.F (S1)

(Fr)

 
 

2.hod

supl. (HorE)

Fy

3.F (S1)

(Fr)

 

Vícha Vladimír

6.hod

supl. (HorE)

M

5.A

(206)

 

Vlasáková Alena

2.hod

odpadá

N2

1.H (J21)

 

Akce školy

 

4.hod

supl. (BurZ)

N2

4.B (J22)

(J2)

 

Vomlelová Alena

2.hod

supl. (HöbŠ)

D

2.A

(304)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

A1

J11

(408)

spojí

Fajfrová Dita

(BílJ)

2.A

2.hod

D

 

(304)

supluje

Vomlelová Alena

(HöbŠ)

 

5.hod

A1

J11

(306)

supluje

Ragoubi Michaela

(ŠimH)

 

5.hod

A1

J12

(306)

spojí

Ragoubi Michaela

(HöbŠ)

3.A

1.hod

A1

J11

(108)

spojí

Ragoubi Michaela

(HöbŠ)

3.B

1.hod

N2

J22

(207)

supluje

Matyášová Marie

(BurZ)

4.B

4.hod

N2

J22

(J2)

supluje

Vlasáková Alena

(BurZ)

5.A

1.hod

A1

J11

(407)

spojí

Sedláková Linda

(SedM)

 

6.hod

M

 

(206)

supluje

Vícha Vladimír

(HorE)

6.B

2.hod

A1

J11

(405)

spojí

Ragoubi Michaela

(MilJ)

 

5.hod

N2

J21

(J2)

supluje

Dlouhá Silvie

(BurZ)

2.F

3.hod

N2

J22

(306)

spojí

Matyášová Marie

(BurZ)

 

4.hod

A1

J11

(J1)

změna

Fajfrová Dita

 

2.H

2.hod

A1

J12

(303)

spojí

Fajfrová Dita

(ŠimH)

7.A

3.hod

Ch

J11

(Br)

supluje

Hyhlíková Hana

(MilJ)

 

3.hod

Ch

J12

(Br)

spojí

Hyhlíková Hana

(SedM)

3.F

1.hod

Fy

S1

(Fr)

supluje

Soudková Kristýna

(HorE)

 

2.hod

Fy

S1

(Fr)

supluje

Soudková Kristýna

(HorE)

 

4.hod

A1

J11

(206)

spojí

Ragoubi Michaela

(BílJ)

8.A

1.hod

Ar

Ar42

(J2)

supluje

Kvíderová Ivana

(BílJ)

 

2.hod

Ar

Ar42

(J2)

supluje

Axmannová Ivana

(BílJ)

8.B

1.hod

Ar

Ar42

(J2)

supluje

Kvíderová Ivana

(BílJ)

 

2.hod

Ar

Ar42

(J2)

supluje

Axmannová Ivana

(BílJ)

4.F

1.hod

Ar

Ar42

(J2)

supluje

Kvíderová Ivana

(BílJ)

 

2.hod

Ar

Ar42

(J2)

supluje

Axmannová Ivana

(BílJ)

 

4.hod

C

 

(108)

supluje

Nagy Luděk

(SedM)

 

6.hod

A1

J11

(Vt1)

supluje

Nagy Luděk

(MilJ)

 

6.hod

A1

J12

(J3)

supluje

Ragoubi Michaela

(ŠimH)

4.H

1.hod

Ar

Ar42

(J2)

supluje

Kvíderová Ivana

(BílJ)

 

2.hod

Ar

Ar42

(J2)

supluje

Axmannová Ivana

(BílJ)

Pedagogický dohled u třídy:

1.F, 0.- 9. hod - Horáková Eva

1.H, 0.- 9. hod - Sedláková Martina

 

Zpracováno v systému Bakaláři